Домашні тварини та фріланс
Поради від досвідченого кошатника
Кішки та собаки - це чудовий антистрес та можливість відволіктися від робочих справ. Але чомусь інколи виходить, що відволікаєшся більше, ніж працюєш. Як поєднати чотирилапих та фриланс без втрат? Поради, засновані на досвіді життя з дуже активним котом.
Годувати в один і той самий час
Ця порада від ветеринарів дуже допоможе тим, кто цілий день вдома. Хвостатый друг може просити їсти хоч кожен час, тому треба точно знати, чи справді він голодний чи просто приваблює увагу. Ставте нагадування або будильник, так ви не загубитися у часі та не насипете миску 8 раз за день.
Виділіть час улюбленцю
Що дитині, що кошеня треба час та увага. Другому, звичайно, менше, але якщо грамотно підійти до цього питання, ваш улюбленець може залишити вас у спокої на декілька годин. Приділіть час улюбленцю вранці: після годування та прогулянково-лоткових справ пограйте з твариною. Коли ваш кіт або пес награється, він ляже відпочивати, а ви можете попрацювати у тиші.
Робити прибирання
Любопитні тварини від нудьги можуть перетворити на іграшку все, що знайдуть. Шнурки від взуття, фантик від цукерки, ручки на столі. Тому перед тим, як сісти за работу, приберіть всі речі, які ви ще плануєте використовувати в майбутньому. Так не прийдеться спочатку слухати стукіт і брязкіт по підлозі, а потім лізти під диван в пошуках скарбів. Якщо у вашої тварини є шумні іграшки, сховайте їх на час роботи.
Організувати простір
Якщо розмір вашого будинку дозволяє, ставте подалі від робочого місця все, що може зацікавити улюбленця. В ідеалі - в іншу кімнату. Домівки, кігтеточки, іграшки, підстилки: зробіть вашому улюбленцю ідеальне місце для відпочинку та розваг і він не буде вас чіпати. Хоча б хвилин 15.
Зберегти все
Напевно ви чули ці історії про стерті файли на комп’ютері та з’їдені документи. Тому, щоб убезпечити себе або не повторювати минулі помилки, одразу зберігайте всі зміни які вносите в файли. Прибирайте в недоступному місці документи та важливі папери, коли відходите від столу. Навіть на хвилину! Так ваша робота не піде “коту під хвіст”.
Ці поради не універсальні - кожна тварина унікальна, зі своїм характером та звичками. Тому спостерігайте за своїм улюбленцем, спробуйте різні способи та не забувайте погладжувати його час від часу. Так і йому буде приємно і у вас після напружної роботи підніметься настрій.
Як у вас йдуть справи з пухнастими порушниками?
Поділіться своїми історіями та порадами