Як часто ви мріяли в своєму житті
що для вас МРія, а що для вас ціль та завдання?
Автор: Анастасія Лемзякова
Освітній проект "Швидкі знання"
11 січня 2023р.
Три вершники апокаліпсису
Завдання, цілі та мрії
Кожен із людей ворог самого себе. Ми тримаємо в руках заряджений пістолет, спрямований у голову і чомусь постійно стріляємо. Саме час закінчити цей матч із гри в дартс і розібратися в тому, чому ми не домагаємося бажаного.

Для початку розглянемо 3 головні рушійні сили (кулі або дротики, залежно від масштабу самобичування), в ім'я яких ми йдемо вперед: мрії, цілі та завдання. У багатьох стерта межа між цими поняттями.

1. Завдання – плани на найближче майбутнє: сходити в магазин за продуктами, прочитати 4 розділи з книги, скласти портфоліо. Грубо кажучи – це повсякденні сплави з щоденника чи планувальника.

2. Цілі – установки на рік, три, п'ять (не більше!): відкрити кав'ярню, прочитати 100 книг та вивчити англійську, заробити 10 000 доларів та купити машину. Це те, у що варто вкладатись і на що потрібно працювати.

3. Мрії – якщо бути чесними, то без них цілком жити здорово: отримати зірку Мішлен, прочитати 100 000 книг, потрапити до топ-10 Форбс. Звичайно, межі тут немає, але, швидше за все, за них відповідає внутрішня дитина.

Так ось армагеддон відбувається за будь-якої підміни цих понять і ніякий Брюс Вілліс вас не врятує. Не варто марнувати час, виконуючи елементарні завдання кілька років, каторжно працюючи на мрію про політ у космос, замість самореалізації для Земного життя.

Найголовніша порада – слідувати вивіреній послідовності. Завдання – маленька драбинка, яка робить день кращим і наближає тебе до мети. Цілі – це сходи, з яких і складається життя, послідовно, одна сходинка за іншою. А мрії... Мрійте, не роблячи їх змістом усього життя.

То що, гайда складати плани й діяти!)
Підпишіться на нас, щоб отримувати найактуальніші статті першими