Чи працюєте ви зі своїми емоціями?
поговоримо про позитивні, негативні та баланс між ними
Автор: Ксенія полякова
Освітній проект "Швидкі знання"
11 січня 2023р.
Забудь поради коучів!
Як знайти баланс між позитивним та негативним мисленням
Ми багато знаємо про позитивне мислення. Все життя нам твердять: «забудь про погане, налаштуйся на позитив». А що це дає нам насправді? Як же бути із негативними емоціями?

Щоб впевнено почуватися в житті, потрібно навчитися поєднувати різні емоції та типи мислення. Ось кілька прикладів того, як це зробити:

1. Що ви робите, коли у гніві? Пропонуємо направити сили на спорт та тренування. Так негативна енергія тільки додасть вам сил, а не як це зазвичай буває – після сварки чи у разі невдачі почуваєшся згодом ще більш розбитим.

2. Якщо ваші очікування з приводу власного успіху не виправдалися, не варто постійно пиляти і докоряти собі. Корисно і приємно буде сказати: «наступного разу я зроблю краще». Нещодавно в дослідженнях було доведено, що це абсолютно точно додасть впевненості та підвищить вашу продуктивність.

3. Кожна невдача – це досвід
Все наше життя ніби пазл із різних подій, які становлять цільну картинку. Невдачі та помилки мають бути, вони роблять нас кращими. Запитайте себе: яку користь я можу отримати від цього? У вас обов'язково вийде будь-яку ситуацію, яка станеться, зробити вигідною для себе.

Візьміть відповідальність за своє життя і ставайте кращими щодня. Завжди будуть обставини, які завадять вам: вчасно не приїхав автобус, зіпсувалася погода або накрило застудою.

Пам'ятайте: коли щось йде не за планом, ви – не заручник ситуації і можете діяти незалежно від того, що відбувається навколо, і досягти успіху.
Підпишіться на нас, щоб отримувати найактуальніші статті першими