День бабака
знайоме поняття?
давайте розберемося, як його подолати
Автор: Анастасія Лемзякова
Освітній проект "Швидкі знання"
11 січня 2023р.
Окови минулого
Як завершити безкінечний день
Підйом по будильнику, душ, сніданок, рутинні справи, робота, будинок, душ, сон знайомий розпорядок? Ми зібрали корисні поради про те, як вирватися з дня бабака.

1) Ранок починається не з кави
А з того, що зможе зарядити вас не гірше за кофеїн. Банальний контрастний душ, склянка води, або складання завдань на день (даємо гарантію, що до вечора планнер буде забитий галочками про завершення всіх справ) – такі примітивні маніпуляції зі своїм життям допоможуть зробити ранок не таким, як завжди.

2) ЗП пролітає повз твою кишеню:
нескінченні витрати на кшталт комуналки, стандартного до неподобства набору продуктів і, у кращому випадку, нарахувань у скарбничку. Можливо, варто купити замість курки стейк із тунця? Невелику премію зі своєї зарплати ви таки заслужили і, диво – день уже не здається «сірим буднем».

3) Ще один найпростіший пункт, який чомусь поголів ігнорується. Щодня людина проводить 2-3 години в соціальних мережах (до речі, про нестачу вільного часу). Зараз саме час знайти справу для душі: спекти мусовий торт, навчитися брати акорди з баре або намалювати ескізи для тату. Продуктивність літає у небесах, коли внутрішній карапуз щасливий.

4) Тисяча дрібниць для дому повністю змінюють ауру в затишній норі: нова білизна, неонова вивіска і т.д. Творчий безлад (читай – «мотлох») розбещує відчуття чистоти нового дня. Те ж саме з поверненням додому – враження від дня може зіпсувати брудний килимок, що приївся, біля дверей.

5) Похід до психолога допоможе прибрати всі психологічні блоки, які крадуть радість від нескінченної рутини. Порочне коло розірветься саме в той момент, коли ти пропрацюєш усе, про що навіть не здогадувався.

Сподіваємось, тепер буденність не виглядатиме такою нудною, а продуктивність зросте! А які ще прийоми боротьби з сірими буднями є?

Ділись своїми ідеями.

Підпишіться на нас, щоб отримувати найактуальніші статті першими