Чому я досі не Стів Джобс?
Поговоримо про прични, що гальмують ваш успіх
Автор: Ксенія Полякова
Освітній проект "Швидкі знання"
11 січня 2023р.
5 причин
що заважють тобі досягти успіху
Спостерігаючи за успішними людьми, можна помітити, що вони постійно вдосконалюються: вивчають інформацію та навчаються нових речей.

Вчені ще у 2013 році довели, що нейронні зв'язки в мозку, особливо ті, які відповідають за пам'ять та інтелект, можуть відновлюватись. Велику роль у цьому грає самоосвіта.

Незважаючи на цей факт, часто можна зустріти людей, які не вважають, що безперервне навчання – основа їхнього життя та майбутніх досягнень.
Чому так відбувається? Що заважає розвивати свої можливості?

Протягом життя можна знайти собі безліч цікавих занять: лагодити сантехніку, писати книги, створювати програми, вишивати чи садити огірки у своєму городі. Будь-яка справа потребує певного підходу та навичок.

Якщо ти все ще шукаєш приводу кинути навчання і віддатися в полон своїх лінощів, ми допоможемо розвіяти сумніви щодо важливості самоосвіти. Ти дізнаєшся, як боротися зі шкідливими факторами, щоб сміливо та впевнено досягати своїх цілей.
Отже, які є перешкоди:

1) Мрій правильно
Найголовніше – розуміти різницю між мрією та метою. Мріяти можна, не докладаючи жодних зусиль. Заплющ очі, посміхнися – і ось ти вже забезпечена людина, п'єш коктейль на своїй віллі на Балі.

Інша річ, коли людина ставить собі конкретну ціль. Це спонукає до дії прямо зараз. Зволікати не можна! Настав час продумати план конкретних кроків для її досягнення і слідувати їм.

2) Прокрастинація
Це красиве, але незрозуміле слово означає те, чим ми всі іноді страждаємо – схильність відкладати справи, навіть найважливіші, на потім. Зроблю це завтра, пізніше післязавтра – думаєш ти. Проте успіх чекає лише на тих, хто прагне постійно вчитися і набувати нових навичок.

3) Почати сьогодні чи не починати взагалі
Немає мотивації – найчастіша проблема. Від чого залежить, чи почне людина діяти чи ні? Основні чинники: впевненість в успіху, наскільки велика цінність результату, скільки часу залишилося до закінчення роботи і твоє нетерпіння через затримки.

Подумай, який пункт підходить тобі і як це виправити. Можливо, варто змінити свої цілі чи способи їх досягнення.

4) Хочу того, не знаю чого
Твоя мета має бути чіткою. Наприклад: заробити 1 млн. доларів до кінця цього року чи стати керівником улюбленого проекту. Відчутна і реальна мета приємніша у досягненні.

5) Найсильніший страх
Боятися можна будь-чого: переїзду, нової посади, будь-яких змін. Страх сковує та обмежує нас. Боротися зі страхом необхідно – самостійно чи за допомогою спеціаліста. Інакше всі цілі так і залишаться мріями, яких ви боїтеся.

Розвивати свої можливості треба все життя. Не слухай тих, хто переконує у протилежному. Бажаємо успіху та нагадуємо, що ти можеш усе, що захочеш!

Підпишіться на нас, щоб отримувати найактуальніші статті першими