Подивіться на себе зараз
Що ви вмієте скільки часу ви витратили на те, щоб навчитися цьому?
Автор: Ксенія Шумахер
Освітній проект "Швидкі знання"
11 січня 2023р.
Успіх у будь-якій справі
Скільки раз спробувати, щоб нарешсті вийшло?
Давайте розберемо досить поширену ситуацію, головний герой якої новий фрілансер. Він пройшов класний курс, отримав корисну навичку. Навіть зробив фейкові кейси та оформив портфоліо. Справа за малим залишилося знайти клієнтів і все, можна їхати на Мальдіви під пальму з ноутбуком і пити кокос!

Мріючи про мільйони, наш фрілансер вступив у всі чати в месенджерах, зареєструвався на біржі та щодня переглядає сайти з вакансіями, групи у соціальних мережах.

Здавалося б – як серед такої різноманітності не знайти замовника? І ось наш фрілансер сидить два дні, три, чотири, тиждень, два, а клієнтів немає і немає.

- Але ж у мене таке класне портфоліо і сертифікат після курсу є! Вони що не бачать, якого фахівця втрачають?

Ні, не бачать. Якщо відправити потенційному клієнту клішований відгук, без душі, участі та щирого прагнення допомогти, він і не відповість. І правильно зробить, адже робота потрібна фрілансеру, отже він має докладати всіх зусиль, щоб її знайти.

Потрібно писати відгуки 24/7. Перед цим вивчати обліковий запис клієнта, давати користь і показувати, як допоможе співпраця.

Тоді чому дивується наш фрілансер? Адже якщо посудити об'єктивно, він зробив мінімум для досягнення своєї мети. Це не фріланс поганий, клієнтів немає і ніша переповнена, а сама людина недостатньо мотивована.

Усі, хто досяг успіху, пробували не 10 разів. І навіть не 100, а тисячі. Тисячі разів у них не виходило, але вони пробували знову і знову. Наприклад, Джоан Роулінг відмовляли 12! разів. І що з того? Історії про Гаррі Поттера знає весь світ, знято кассові фільми. Та він став просто легендою!

Навіть якщо відкинути ефемерних "їх" подивіться на себе. Коли ви були маленькими і вчилися ходити, скільки разів падали? А пам'ятаєте, як довго ви вчилися зав'язувати шнурки та як гірко плакали, коли не виходило? А як ви не розуміли, як складати літери у склади, а склади у слова?

Подивіться на себе зараз. Ви вмієте ходити, зав'язувати шнурки та читати.

І всі люди на землі це вміють робити. Щоправда, немає жодної людини, яка б сказала: «Ходити в мене не виходить. Не буду я цьому вчитися. Ходять лише ті, кому пощастило. Ходити просто не для мене».

Секрет простий ви пробували доти, доки не вийде. То чому це правило не поширюється інші навички?

Підпишіться на нас, щоб отримувати найактуальніші статті першими